Zateplení budovy KTK

Kabelová televize Kopřivnice, s.r.o. bude v roce 2015 provádět zateplení budovy č.p. Záhumenní 1152, ve které má své sídlo a provozní prostory. Stavební práce budou spočívat v zateplení stěn a střechy polystyrenovými deskami, opatření stěn novou fasádou a zhotovení nové střechy. Taktéž dojde k zateplení podhledů „krčků“, kterými je budova napojena na sousední objekty.

Stavební práce budou zahájeny na přelomu března a dubna 2015 a ukončeny v červenci 2015. Podrobný harmonogram postupu prací bude zveřejněn na těchto www stránkách, jakmile bude upřesněn s dodavatelem stavby firmou STASEKO PLUS s.r.o.

Tato investiční akce probíhá za finanční podpory Evropské unie – fondu soudržnosti a Státního fondu životního prostředí ČR v rámci operačního programu Životní prostředí ve výši 2,148 milionu korun.

Na těchto stránkách budeme rovněž zveřejňovat důležité informace týkající se omezení, která mohou vzniknout v souvislosti s prováděním stavby. V případě, že nám zašlete Váš e-mail, budeme informace zasílat přímo do e-mailové schránky.

Pokud máte jakékoliv dotazy můžete využít email ktk@ktk.cz nebo tel. 556 821 076. Kontaktní osoba je Jan Bittner.

Zateplení budovy KTK zatepleni-01 

To top
Cookies

Naše stránky potřebují Váš souhlas k využití dat, aby Vám mimo jiné mohli prezentovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko Souhlasím.


Souhlas můžete odmítnout zde.