Kabelová televize Kopřivnice hledá zaměstnance do televizního studia KTK

Hlavní pracovní náplň

  • Natáčení video záznamů a jejich zpracování pro televizní vysílání a sociální sítě.
  • Zpracování textů, grafických podkladů a fotografií.
  • Publikování příspěvků na sociálních sítích.
  • Plnění www stránek TV studia aktuálními informacemi a videi.
  • Sestavování TV vysílání v odbavovacím systému.
  • Komunikace s veřejností na sociálních sítích.
  • Vedení administrativní agendy a výkazy statistiky.

Předpokládané dovednosti a znalosti

  • Práce s grafikou
    Úprava fotografií, sestavování textů, vytváření grafických stránek do vysílání.
  • Práce s obrazem a zvukem
    Natáčení videozáznamů, sestřih obrazu a zvuku, doplnění titulků, fotografií, grafiky.
  • Znalost gramatiky českého jazyka
    Schopnost práce s textem – pochopení textu, formulace myšlenky, vytvoření zprávy (informačního sdělení).
  • Sociální sítě a www
    Zkušenost s publikací příspěvků na Facebooku, Instagramu, Twitteru a jiných platformách. Streamování on-line na YouTube. Zveřejňování příspěvků na www TV studia. Zpracování odpovědí na dotazy diváků a zákazníků KTK.
  • Další dovednosti
    Schopnost komunikovat s veřejností a respondenty, samostatnost a odpovědný přístup k plnění úkolů, kreativita, časová flexibilita.
  • Požadavky na vzdělání
  • Minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou, řidičský průkaz B (aktivní řidič), výhodou je vzdělání v multimediální tvorbě.

Nabízíme

  • Kreativní samostatnou práci na hlavní pracovní poměr nebo formou externí spolupráce.
  • Pružnou pracovní dobu s možností částečného home office.
  • Příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, pracovní bonusy, sociální program.
  • Práci s moderní technikou. Možnost dalšího vzdělávání a odborných školení.
  • Měsíční mzda je tvořena pevnou a pohyblivou (úkolovou) složkou a její výše je stanovena na základě osobního jednání.

Pokud máte zájem o nabízenou práci, zašlete do 21. ledna 2022 svůj životopis a motivační dopis (max. rozsah jedna A4) na e-mail personalista@ktk.cz.
V dopise uveďte zejména své profesní zkušenosti a informace, které mají souvislost s nabízenou prací a Vaši představu o celkové výši měsíční mzdy.
Pokud potřebujete doplňující informace nebo máte dotazy využijte e-mail personalista@ktk.cz.

To top

Naše stránky potřebují Váš souhlas k využití dat, aby Vám mimo jiné mohli prezentovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko Souhlasím.

Souhlas můžete odmítnout zde.